26 października 2015

WATTPAD

Założyłam, nie umiem się tym jeszcze posługiwać, dlatego prośba do was - dodajcie mnie, odwiedzajcie czy coś, bo mi jeszcze trochę zejdzie zanim to ogarnę;D


Prosiłabym jeszcze, żeby wszystkie osoby, które czytają zagłosowały w sondzie. Wiem, wiem - ciągle dodaję nowe. Ale zależy mi, żeby zweryfikować ile osób nadal tu jest, a ile odeszło. Proszę ;***
 Na dole po prawej stronie.

I druga prośba. Polećcie mi jakąś betę!
A może jest tu ktoś, kto się tym zajmuje i chciałby się podjąć pomocy mi?

8 komentarzy:

 1. Rozumiem, że nie ogarniasz interpunkcji i nie potrafisz jej ogarnąć, no bo chyba nie chodzi o literówki, które każdemu się zdarzają. Ja bym ci proponował albo poszukać na stronie o betowaniu, albo po prostu pisać, pisać, pisać i korzystać z uwag innych, a jak już skończysz całą powieść to wtedy kogoś znaleźć
  A to, że przy betowaniu też zdarzają się błędy, albo raczej, to, że po betowaniu są, to norma, bo w internecie betują zazwyczaj amatorzy i robi to jedna osoba, więc jeśli chcesz by było bez błędu, to albo kogoś zatrudnić na poważnie gdy już skończysz całość, albo znaleźć teraz 3-4 bety, bo wiadomo, że wtedy czego nie zauważy pierwsza i druga osoba, to jest szansa, że zauważy trzecia i czwarta. Jeden człowiek zawsze będzie omylny, bo mylić się jest rzeczą ludzką. Mnie u ciebie błędy nie przeszkadzają, bo są to takie błędy, które nie mają wpływu na zdanie, nie zmieniają jego sensu, tak więc czyta się mimo braków w interpunkcji płynnie. Zresztą co ja się wypowiadam, jak ja mam większe braki w interpunkcji niż ty.
  Pozdrawiam i dzień dobry xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodam Cię, jak tylko wrócę ze szkoły. Muszę jeszcze u Ciebie nadrobić rozdziały, więc spodziewaj się mnie niebawem z komentarzem ;) Co do bety, to faktycznie spróbuj kogoś zdybać na stronach zajmujących się betowaniem. Gdyby nie to, że mam maturę w tym roku, byłabym skłonna się zaoferować, bo jakiś czas trochę dorabiałam jako korektor i jakieś tam podstawowe pojęcie mam. Ale jeśli nikogo nie znajdziesz i będziesz zainteresowana taką współpracą, to pisz, spróbujemy się jakoś dogadać ;)

  Buziaki,
  Hagiri

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak już się dzielimy linkami, to uprzedzam, że Cię zaobserwuję ;) (a ja jestem tu--> https://www.wattpad.com/user/Rosie_Miachar).

  Moje serce się wyrywa: zgłoś się, zostań betą Rudej!, na co obrywa od rozumu pięścią ubraną w bokserską rękawice. Naprawdę chciałabym, bo w gruncie rzeczy Twoją zmorą jest jedynie interpunkcja, ale sprawdzam teksty trzem bloggerkom i konsultuję jeszcze jednej, co już zabiera trochę czasu. Lubię to zajęcie, ale teraz, gdy mam jeszcze inne zajęcia, nie dałabym rady wziąć pod skrzydła jeszcze jednej osoby.

  Popieram przedmówców - warto zajrzeć na betownie i tam znaleźć kogoś, kto będzie mógł Ci pomóc. Życzę powodzenia w szukaniu! :)

  Zagłosuję, gdy będę na innym sprzęcie.

  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Z bety nie korzystałam, chociaż ostatnio do jednej napisałam, aby sprawdzić na próbę, więc nie polecę. Jednak kolega wysłał mi fajny program, tutaj link do niego:https://www.languagetool.org/pl/. Nie jest idealny, ale wydaję mi się, że dość pomocny. Nie wyłapuję wszystkiego, ale myślę, że sporą część i podpowiada.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodam Cię na Wattpadzie, jestem Aliceys :D
  Przepraszam, że nie komentuję, ale czytam... Tylko nie zawsze mam czas, żeby zostawić po sobie ślad, także głosuję na "jestem, ale nie komentuję", aby nie było, że miałam pisać komentarze a tego nie robię ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprawdź maila, odpisałam Ci w sprawie szablonu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta stronka, którą podała Olka jest dobra ;) A z bet mogę polecić Aranel z betowanie.blogspot.com współpracowałam z nią jakiś czas ;) Choć długo mi nie odpisuje.... Możesz również przejrzeć bety na tej stronie i zobaczyć, która jakimi kategoriami się zajmuje. Polecam pisanie do bet bezpośrednio na meile, a nie zostawiać w nieświadomości wiadomości, bo to nie działa zawsze :D Kiedyś się naczekałam aż 2 miesiące :P ;) <3

  WENY

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju, tak się cieszę, że założyłaś tam konto, myślę, że dzięki temu uda mi się o wiele szybciej i prościej nadrobić :)
  Oczywiście już od razu dodałam Cię do obserwowanych :D
  Niedługo zacznę nadrabianie! :3
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń

Nie toleruję spamu pod rozdziałami! Bez względu na to czy jesteś autorką opowiadania, ocenialni, szabloniarni... ze spamem idź do spamu!